Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akadozik a Doom2 (meg...

Lerqui kérdése:

Miért akadozik a Doom2 (meg minden más beleértve Mass effect 2 Super Mario minden) 2.80GHz-es procival ha 1.80GHz-el egy csomó más elfut?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy a régi 1.80-as egy magos procimon nem nagyon futotttak a mai játékok ezért beruháztam egy jobbra ami valahogy teljesen leamortizálta az egész gépet de úgy hogy még az előző századi játékok is akadoznak rajta nem tudom mi a probléma. Arra gondoltam hogy a Windows túl van terhelvea mostanában történt sok újítástól vagy a telepítgetéstől. Egy windows újratétel megoldaná a problémát vagy szarjam le azt rakjam bele vissza a régit?

#2.80 GHz #Intel(R)Pentium(R)4
2012. szept. 10. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

azt nem tom hogy a régi gamek mert nem mennek de te mass effect 2-őzni akartál egy egymagos 2.80-as procival???



Amugy rakd ujra a géped bajod nem lehet

2012. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elméletileg 2 magos mert akadozva el tudom indítani csak nem tom kinyitni azt a zárt ajtót azon a küldin amikor a Grunt-ot kell besorozni. Mert az a rejtvényes cucc nem túl kezelhető ha megakad minen fél másodpercben. Szóval a játék megy csak szarul. Szóval menek rajta a játékok csak akadozik kb úgy minden az asztal meg lassú. De akkor valószínüleg jó lesz ha újra teszem nem?
2012. szept. 10. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
háát kárt nem lehet de amugy milyen is pontosan a processzor típusa?
2012. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 2.80GHz
2012. nov. 1. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
A pentium 4-es proci is Szimplán 1 magos nincs dupplamagos P4-es proci:S
2012. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És milyen volt a régi?

Amúgy Pentium 4-en nem kellene laggolnia a klasszikus játékoknak

2020. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!