Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A nyomtatóm nem nyomtat a...

A nyomtatóm nem nyomtat a word-ből, azt írja nyomtató nincs telepítve. Mi a gond?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baja nem volt. Fotót most is simán nyomtat. Win7 van a gépen, a nyomtató pedig Xerox.

Rákattintok, hogy nyomtatás és azt írja, hogy nyomtató nincs telepítve. De hát van! Akkor próbálnám, hogy Nyomtató hozzáadása, erre azt írja, hogy :"Active Directory Tartományi szolgáltatások jelenleg nem érhetőek el."

Hogy tudnám nyomtatásra bírni?


2012. szept. 11. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Látatlanban csak azt tudom mondani, hogy mentsd el a word-ből pdf-ben és próbáld meg azt kinyomtatni. Amúgy érdekes a probléma, csak nehéz rá bármit is mondani, hogy nem ülünk ott a gép előtt, sajnos.
2012. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Próbálkozom még. Köszönet a tippért!
2012. szept. 11. 13:17
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha ez egy otthoni gép, akkor nem tudom, mit akar ActiveDirectory-t használni. Tartományba van léptetve a gép? Cégtől lett elhozva?


Mellesleg, telepítsd újra a nyomtatót és nézd meg a csatlakozást.

2012. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Minden otthoni, és minden vásárolt, viszont a telepítő lemezt nem találom a Xeroxhoz.
2012. szept. 11. 13:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Annyi változott mióta utoljára word-ből nyomtattam, hogy új vírusirtó van a gépen. De azt nem értem, hogy, ha képet simán nyomtat, és szkennel is, akkor mi a francért nem érzékeli a word? Minden más prog látja.
2012. szept. 11. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyomtatási képet ad a word?

Vezérlőpult nyomtatóknál látszik, alapértelmezett?

2012. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Eszközök és nyomtatók menüben látszik, és az alapértelmezettnél van a pipa.

Nyomtatási képet ad a word, vagyis ott van a dokumentum oldalt mutatva, csak a nyomtató képe fakó, tehát hiába kattintok rá.

2012. szept. 11. 16:46
 8/13 A kérdező kommentje:

Most tovább buzerálva kiderült, hogy PDF-et sem nyomtat, azt írja telepítsem a nyomtatót, majd mikor próbálom, akkor azt:"A nyomtató hozzáadása program megnyitása sikertelen. A helyi nyomtatásisor-kezelő nem fut, indítsa újra a nyomtatásisor-kezelőt, vagy a számítógépet."

Mivel a nyomtatásisor-kezelőt nem tudom hogy kell, így a számítógépet indítottam újra, már többedszer a mai nap során, de semmi.

2012. szept. 11. 16:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma újratelepítettem az egészet, a probléma továbbra is fennáll.
2012. szept. 17. 20:40
 10/13 kiss.sandor válasza:
Ugyan ez a problémám, és nem találok rá megoldást :S
2013. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!