Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a háznak a ventillátorai...

Ennek a háznak a ventillátorai jól hűthetnek?

Figyelt kérdés
Mivel nem írták le hogy mekkora a levegőkeringetése és a gépem nem a leggyorsabb ezért kérdezném tőletek hogy mekkora a levegőkeringetése?(cfm-be vagy m3-ban)Köszi!

#ház #ventilátor #m3 #CFM #levegőkerinketés
2012. szept. 11. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsi a legfontosabb kimaradt.

2012. szept. 11. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:

A 12cm ventilátor levegő szállítása kb. :70-80cfm

A 18cm ventilátor levegő szállítása kb. :65-150cfm.

De ezek mind függenek a ventilátor fordulatszámától.

Szerintem akkora ventilátorok a levegőszállítástól függetlenül bőven elegendőek otthoni felhasználásra, ha nem szeretnél drasztikus órajel emeléseket, tuningokat.

2012. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen jó ház nagyon királyul szellőzik nekem ugyan ez van csak nincs benne +18-es de nagyon jól szellőzik ajánlom nagyon!
2012. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát elég sok játékra terveztem de a vidikártya hűtése passzív így a 18 centis akkor ezzel a cfm-el kinyomja.
2012. szept. 11. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert milyen kártya az hogy passzív hűtésű?
2012. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"hát elég sok játékra terveztem de a vidikártya hűtése passzív"

Nem szeretnélek elkeseríteni, de ilyen videokártyával nem fogsz tudni komoly játékokkal játszani. Egy mai vagy 1-2 éves játék eléggé megtudja izzasztani a videókártyát.

2012. szept. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!