Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól értem, hogy ha veszek egy...

Jól értem, hogy ha veszek egy IvyBridge procit integrált grafikus maggal, és persze egy alaplapot megfelelő CPU-foglalattal, akkor nincs szükségem külön videokártyára?

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de az netezésnél, filmezésnél többre nem alkalmas.
2012. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"és persze egy alaplapot megfelelő CPU-foglalattal"

Azért nem csak ennyi kell, nem minden lapon van megoldva az IGP használata.


Am ha minden klappol, és nincs szükséges nagyobb teljesítményre mint amit az IGP nyújt akkor nem kell külön VGA.

2012. szept. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Igen, nagy vonalakban. Bár én erősen kétlem, hogy lenne valaki, aki venne egy i5-öt 45-50k-ért, hogy aztán csak irodai dolgokra használja. Ilyen célokra én inkább APU-kat ajánlanék. Esetleg gyengébb játékok futtatására is alkalmasak, pláne a hamarosan megjelenő Trinity-k. (Basszus, lassan ezt is megérjük..!)
2012. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

internetezös, filmezös gépbe elég egy Sandy i3 (H61 alaplappal) (de akár még egy Sandy Pentium G8xx is elég lehet)

.

játékra szintén nem Ivy IGP megoldást kéne vened maximum nagyon rövid idöre idéglenesen (1-2hónap)

szóval Ivy ben szerintem ne gondolkodj ha netezösn filmezös gépbe lesz csak ha csak nem felelsleges pénzed van...

2012. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Megfontolom.
2012. szept. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!