Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált videó kártya bitjéne...

Integrált videó kártya bitjének növelése?

Figyelt kérdés

Üdv! (félreértés ne essék nekem a videókártyára vonatkozó bit szám növelése kell, nem az asztal színösszeállítása, vagy egyéb ökörség :) )


Van egy HD4200 -as 512Mb DDR2 32Bit -es videó kártyám Phenom x2 555 (4magosított processzorral)


Hogy tudnám az interface -t növelni? Mert keresőben nem találtam rá választ. GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.0) alaplapom van, és a haveromnak is pont ugyan ez, a konfiguráció (semmi nem tér el). Együtt építettük, de a tanulás végett most még nem vettünk bele videó kártyát.


Neki 512Mb DDR2 64Bites memória sávszélességgel megy a HD4200 és tényleg minden ugyan az, direkt úgy vettük bele a dolgokat. Ezt hogy tudnám megoldani, hogy nekem is 64 bit legyen?


Köszönöm! :)



2012. szept. 12. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve hallottam olyant is hogy össze lehet hozni a processzorral, és így nagyobb teljesítményt kapunk ezt hogy valósíthatnám meg? Köszönöm!
2012. szept. 12. 21:25
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Veszel egy elektronika szaküzletben (pl. Conrad) 32 bitet, kifejezetten videókártyához, és a videókártyán nyákján beforrasztgatod a megfelelő helyre. Ha normális gyártótól vetted a kártyát, akkor egyértelműen jelölve lesz, hova kell beforrasztani.
2012. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha a kártya 32 bites az annyi is marad, ezt nem tudod befolyásolni. Vagy ha mégis van rá módszer azt én nem tudom.
2012. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezt én teljes mértékben nem értem, minden hardver portosan ugyan az de PONTOSAN és csak nekem 32 Bites hát szép mondhatom :/
2012. szept. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!