Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop töltőhöz lehet kapni...

Laptop töltőhöz lehet kapni átalakítót?

Figyelt kérdés
Megtört a gyári töltőm zsinórja. Bementem egy PC-s boltba rendeltem hozzá gyári töltőt. Rendeltek nekem egy Toshiba töltőt mondván h az én típusomhoz nem lehet kapni olyat ami volt az eredeti, de mindig ezt szokták helyette és működik frankón. Hát nekem nem. 12 ezer ft volt és nem jó. Tölt ugyan de csak akkor ha éppen pont olyanja van h érintkezik. Mivel nem pont ugyanolyan a csatlakozója. Már a rendelés is 3 hetes procedúra volt, nincs pofám visszamenni cirkuszolni. Lehet kapni valami átalakítót hozzá, ami a mostaniból olyat csinál mint a régi volt? Vagy felejtős?
2012. szept. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Már a rendelés is 3 hetes procedúra volt, nincs pofám visszamenni cirkuszolni."


Ez nem pofa kérdése, jogosan megillet a csere, ha hibás terméket kaptál.

Ha nem viszed vissza hülye vagy.

Ezt direkt írtam ilyen csúnyán, de azt akarom, hogy észrevedd tényleg hülye vagy ha nem viszed vissza. Még 3000-ért is drága egy normális üzemre képtelen ÚJ eszköz hát még 12 ezerért!

2012. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom és igazad van, de annyira kellemetlen az egész már. Azt is bánom h elindultam egyáltalán venni. Persze 12 ezer az nem kis pénz, hétfőn lehet visszamegyek.
2012. szept. 13. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az meg sem fordult a fejedben, hogy a törött részt kivágni és a kanócot összeforrasztani?
2012. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, nekem most volt 3,5 hetes hercehurcám TV szervízeléssel. Bennem is ott az érzés, hogy átcseszték a fejem, és ráadásul össze is karcolták a tetejét, de legalább megjavították... A karcolást meg sajna nem tudom bizonyítani, hogy nem volt ott........ :(

De azért a tiéd neccesebb mert nem is működik megfelelően...

2012. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet forrasztani, azon a szakaszon tört meg, ahogy a doboztól a laptophoz megy a zsinór. És pont a tövénél a doboznál. Van egy villanyszerelő ismerősöm aki meg tudja csinálni, de úgy h szétfeszíti a dobozt, mivel nem csavaros, és beljebb húzza a zsinórt, aztán összeszigszalagozza. De onnantól kezdve nem hordozós mert könnyen széteshet, én meg ingázok vele hetente az egyetemre oda-vissza. Szal ilyen pótnak meg lehet csinálni, de muszáj egy újat is vennem.
2012. szept. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!