Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7-en hol lehet beállítani...

Win7-en hol lehet beállítani az elrejtett mappák megjelenítését?

Figyelt kérdés

elrejtettem a mappát, és most nem tudom megnézin. xp-ben tudom, volt olyasmi, hogy elrejtett mappák megjelenítése vagy sem. De itt win7-en (64bit) nem találom.

Előre is köszönöm a segitséget :)



2012. szept. 14. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ide való a kérdés, de ahogyan látom itt van a legtöbb válaszoló.
2012. szept. 14. 17:17
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanott van. Vezérlőpult/mappa beállításai/nézet - rejtett fájlok, mappák és meghajtók megjelenítése


Ugyanezt az intézőben a Eszközök menüből is eléred. Mivel a menüsor általában rejtett (míg az xp-ben nem, lehet erre a módra emlékszel), így az ALT nyomásával lehet előhozni.

2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
2012. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
vez.pult- megjelenés és személyes beállítások- Mappa beállításai- -Nézet fülön= keress olyat h rejtett fájlok, mappák megjelenítése.
2012. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

mivel xp m van igy a total commandert tudom ajánlani

[link]

2012. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hálásan köszönöm mindenkinek, sikerült

mentek a zöldek :)

2012. szept. 14. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

SÖRÖD NINCS ??

:D

2012. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!