Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a tápról? LC Power ARKANGEL LC8850 (850W)

Figyelt kérdés
Meg a másik kérdésem az lenne,hogy a GTX570 DCII mennyire állja meg a lábát a mai időkben? Úgy értem,hogy egy HD7850 2gb vagy HD7870 2gb jobb nála?

2012. szept. 15. 19:24
 1/4 JuhászDork ***** válasza:
mire kell ekkora táp? én meg nem venném azt a gtx-et. inkább egy 7870.
2012. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

LC Powert inkább felejtsd el. Egy nomrális minőségi tápot vegyél, és nem kell 850W, 500 is elég csak minőségi legyen.Pl Chieftec CTG500 13-ért, vagy FSP Raider 550 16-ért, vagy még lehetne sorolni, ártól függ.


GTX570 meg itt tart:

[link]

Ha most akarod venni, ne tedd. Az áráért sokkal jobb Radeonokat kapni.

2012. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sylar.

Ritka a normális LC power, de ez az. Valamilyen CWT bél van bennük és még vzsryl is áldását adta erre :)

Amúgy van belőle két verzió is, újabb jobb, de tényleg túlzás ez, meg már elvből is kerülném az LC-t.

Kérdező mennyibe fáj egy ilyen?

2012. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, LC Power-ben nem vagyok otthon, ez a márka nálam alapból kerülős. Ettől persze lehet közte egy-két kivétel. De ha az árán kapni valami olyat is ami elismert és jó, akkor inkább azt venném.
2012. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!