Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most mit tegyek? Sos

Most mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Kiírta a gépem kék,telejsképernyős hibaüzenetként,hogy vmi hardver nem jó.. nem emlékszem pontosan.. meghogyha elsőnekjelenik meg(igen) akkor xy nem tudom pontotsna.. de msot mit tegyek? néha fogja magát és kikapcsola gépem.. eztsem értem.. tanács?

2012. szept. 16. 21:28
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Passz. Ezt "kékhalálnak" hívják okozhatja hardver és szoftver hiba is, igaz második ritkábban. Legtöbbször vagy a memória hibáját jelentheti, vagy annak a HDD/SSD-nek amin a virtuális memória van vagy a folyamatosan írt/olvasott rendszer fájlok. (Esetleg az adathordozó kábelének hibája is lehet, akár adat, akár táp.)
2012. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizony kékhalál, és ha "vmi hardver nem jó" akkor bizony nem a softverrel van a baj, ami azt jelenti hogy valami elromlott a gépben, mint ahogy azt az előttem válaszoló is írta, de viszont nem csak azok a dolgok okozhatják amit felsorolt, hanem az alaplap hibája, vagy a grafikusé. Attól függ hogy mikor jelenik meg. pl. Adatmásoláskor HDD-ről USB-re akkor az USB csatlakozó kábelja, vagy PIN-jei az alaplapon romolhatott el...stb stb stb
2012. szept. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd szakemberhez!
2012. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!