Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem indul az alaplap?

Miért nem indul az alaplap?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Került hozzám egy alaplap és nem bírom elindítani.

Az a helyzet áll fent hogy nem kaptam hozzá semmit csak a lapot.Na most megnéztem az interneten és találtam egy kézikönyv félét amin rajta van hova kellene dugni a POWER gombot(az alaplapon nincs ráírva). Nem tettem rá gombot hanem összeérintettem de semmi.

Amit még tudni kell a dologról hogy 24+4 pines táp kéne hozzá de én 20+4 pinest dugtam rá mert utána néztem és állítólag menni kellene,csak nagy VGA-hoz kell a 24-es.Nem történt semmi aztán már idegemben megpróbáltam az összes érintkezőt összeérinteni de semmi.

Na most proci nincs benne de tudtommal legalább a táp ventijének el kéne indulnia nem?De még az sem.Ha van valakinek valami ötlete írjon már.

Köszönöm

Fujitsu Siemens d1931-a21 gs3


2012. szept. 18. 15:23
 1/2 JuhászDork ***** válasza:
próbáld meg egy 24+4 pines táppal, ha úgysem procival, és ha úgysem indul akkor valószínűleg rossz.
2012. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SnakeDoc ***** válasza:
Küldj rá egy normális bekapcsológombot. Ellenőrizd a kondikat, chisetet, biost, mindent, hogy nincs-e leégve.
2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!