Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újonnan mennyibe kerül egy 80...

Újonnan mennyibe kerül egy 80 GB-os külső merevlemez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:37
 1/3 Komplikato ***** válasza:
Újonan ezer éve nem lehet kapni. Egy HDD-re gyárilag van kb. 36+3 hónap garancia. Viszont 80GB ennél sokkal régebben nem készül már. Ha egy boltban még is kapnál annak én kétségbe vonnám a garanciáját, másrészt horror ára lenne, mivel az aktuális legkisebb gyártott HDD ára (az árvizes kamu áremelések előtt) olyan 8-9.000 volt, ami annál olcsóbb lenne azt nem gyártják mert nem érné meg. Talán a 320-as amit még kapni ténylegesen újonnan. IDE esetén rosszabb a helyzet, mert itthon azokat többszörös áron adják, meg azt kamuzzák nem volt belőle nagy méret, holott amikor megjelentek egy árban volt a SATA és IDE 1TB-os HDD.
2012. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
USB-s kulso merevlemezt szeretnek venni, nemreg vettem egy HD TV-t, es szeretnem kihasznalni az altala nyujtott lehetosegeket. Milyen kulso HDD-t vegyek hozza?
2012. szept. 18. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt vannak az árak:

[link]


De azon ne lepődj meg, ha nem fog menni a tv-vel, mert nem kap elég áramot az usb-n keresztül. Mi is nemrég vettünk egy samsung tvt, és a pendrive rendben, de a verbatim 320GB-os vinyó csak kattog (mit a gépen, mikor az usb hosszabbítóba dugom). Talán van olyan, amelyiknek az usb-től független áramellátása van, de én olyat nem láttam még eddig...


Viszont ha kipróbálod egy kölcsön cuccal, és ez a gondod, akkor veszel egy ilyen rack-et (ennek a leírása szt pl. van külön tápleágazása):

[link]

és veszel bele egy laptopvinyót, amilyet akarsz, és menni fog a dolog.

2012. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!