Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy APC Back-UPS 500 cs...

MaXXeGee kérdése:

Egy APC Back-UPS 500 cs típusú szünetmentes tápegység mekkora gépet bírna el?

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok!

Vettem egy ilyen szünetmentes tápegységet,és szomorúan tapasztalom, hogy az első áramszünetnél "Túlterhelés" hibaállapottal lekapcsolt.

A gépben Chieftech gps-400-as táp van E7200-as proci meg egy HD 4670-es vga 2 Gb ram meg 2 vinyó.

Ez valóban túlterhelheti ezt a szünetmentest, vagy esetleg maga a készülék lenne a hibás?

Előre is köszi a válaszokat.



2012. szept. 19. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyből nem szabadna lekapcsolnia túlterhelés miatt, terheléstől függően egy 10-15 percig még bírnia kellene a gyári adatok szerint.
2012. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, pedig ahogy kihúzom a hálózati áram ellátását a szünetmentesnek (mint ha áramszünet lenne) , azonnal leáll a gép és a szünetmentesen folyamatos piros led világít és sípol mint a veszedelem. Én úgy vettem ki a leírásából, hogy ez a túlterhelés jelzése.

Szóval, el kellene bírnia ezt a gépet, ugye?

2012. szept. 19. 08:04
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hát garanciával nézesd meg

hálózati 230V os feszültségre kötöd nem? tehát szolgáltatótol jön az áram a szünetmentesbe

.

néha van hogy a táp és a szünetmentes táp nem férnek meg egymással sajnos

viszont a te esetedben szerintem nincs töltés a szünetmentesben

elsönek sok sok órát kell tölteni az ilyeneket 8-16 vagy lehet több

olvasd el jobban leirását

meg garancia szerviznél kérdez rá mint irtam

ha rendbe van kérdezd meg hogy te tápodal kompatibilis e

2012. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

(300W os ez a szünetmentes?

az sem egy jó pont hiába nem eszik gép 200W se mondjuk de a táp bene 400W

szóval akkora vagy nagyobb általában erösen ajánlott)

2012. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

24 órát volt töltésen terhelés nélkül, a boltban ahol vettem ott pedig, egyel kisebbet ajánlottak (APC Back-UPS 350), hogy az is bőven elég ... gondoltam, nem bíznám a véletlenre, így vettem a nagyobbat (a fent említett típust) Közben felhívtam az üzletet, és valószínűnek tartják, hogy hibás az aksi benne. (Úgyhogy gari és csere)

Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 19. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!