Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mellegszik fel a peocim...

Toth Isrván kérdése:

Miért mellegszik fel a peocim akár 52 fok ra?

Figyelt kérdés

3 napja igy idö után mindig le áll a gépem ,mégneztem a hömérsékletet és a procinak a hömérséklete a bekapcsolástol egyra magasab lesz(egyre több százalékát használja fel a procinak és egy idö után leáll a ventilátorok pörögnek(bár a

gép nagyon hangos,ezt hogy tudom megoldani:)



2012. szept. 19. 14:16
1 2
 11/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Egy hdd hütö viszonylag nem drága persze ami halk az annyir nem is olcsó ...

dps2 az mi?

mobilon net nem ad ki nekem semmit rá

és így még ilyenröl nem halottam

.

chipset?

integrált vga?

vagy mi az?

ha kicsi venti és kapni boltban akkor 500ft alat is biztos lesz netán bontóban kel nézni

.

mert most néztem hogy már csak ez a kettö hangos

2012. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

jaja igen sry elirtam dps2: [link]


nah ez a dps2:) az alaplapra kell tenni a proci hütö mellé

2012. szept. 21. 12:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Az hogyne lenne már hangos és minek arra ventilátor? Főleg egy ilyen kicsi, olyan hangja van, mint egy porszívónak.
2012. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát honnan tudjam hogy mé van rajta de gyárilag van rajta és folyamamatosan kerregö hangot ad:) még ami hangos az a ház oldalán lévö az alaplap közepén lévö(ez is gyárilag van rajta) és ami a hddnél van egy szoval majd nem minden hangos a gépben(leszámitva a proci hütöt meg a vidikarijét mivel az passziv hütéses)
2012. szept. 22. 02:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!