Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Multimédia lejátszó vásárlás....

Multimédia lejátszó vásárlás. Tudnátok ajánlani egyet?

Figyelt kérdés
Ami fontos lenne benne: avi, mkv lejátszás, scart csatlakozó, HDMI csatlakozó,USB csatlakozó, 1080p HD lejátszás. srt feliratok megjelenítése (ékezetes karakterekkel), 20-22 ezer Ft-nál ne nagyon legyen drágább. És az még nagyon jó lenne ha ilyesmi árba még az is beleférne hogy rá tudjam kötni a Genius 5.1-es hangrendszeremet.

2012. szept. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Asus O!Play, már nem mai darab, de elég jó az olcsóbb árkategóriában.
2012. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azon nincs Scart csatlakozó.
2012. szept. 21. 09:28
 3/5 Golan Trevize ***** válasza:
nem kötözködés, de tényleg érdekelne, hogy miért kell scart ÉS hdmi csatlakozás is.
2012. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát körülnéztem, de scart csatlakozóval szerelt lejátszót se olcsó, se drága modellek közt nem találtam.
2012. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy kéne rá mind a kettő mert majd tervezem a jövőben lecserélni a tv-met, de egyenlőre még csak lejátszó kéne. Azért köszi a válaszokat.
2012. okt. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!