Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eléggé dilettáns vagyok a...

Eléggé dilettáns vagyok a számítástechnika terén. Stop: 0x0000008E (0x80000004, 0x806EDA1, 0xAA163814, 0x00000000) Valaki aki kicsit otthon van ebben segíthetne milyen hiba is ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 19:47
 1/6 anonim válasza:

Hol kaptad ezt az üzenetet?


Amúgy ez csak annak jelent valamit, aki fejleszti a programot, másnak semmit.

2012. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Celtix ***** válasza:

Use google.


Gondolom, kek halal a windowsban

[link]


Ugy tunik, RAM hiba. Takaritsd ki a geped suritett levegovel es eressz ra egy ram tester proggit (memtest pl, csomo live cd-n van)

2012. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Warcraft 3 futtatása közben. 4 hónapig kifogástalanul működött és most ezt írja. Újratelepítettem a windows-t is de semmi. Egyszerűen behal.
2012. szept. 20. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Lefuttattam kétszer is a memóriatesztet hiba nélkül. Vírusnak nyoma sincs. Egy dll fájl a system32 mappában nem tetszik egy trial hibakereső proginak de abba nem mertem belenyúlni. A windows újra lett rakva tegnap. Googlee-n semmire nem jutottam.
2012. szept. 20. 22:52
 5/6 Celtix ***** válasza:

Pedig Google szerint ez mem error. Probald kivenni vmelyik slotbol a memoriat, megcserelni oket, csak egyiket benthagyni, azt az egyet masik slotban, stb.


Ki fog bukni.

2012. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na a fejlemény az, hogy hagytam azóta is azt a játékot és nincs kékhalál. De egy másik játékot telepítettem fel. Két napig tökéletesen ment és most az is pont ezzel a stop 0x0000008e üzivel dobál ki. Minden játék fut olyan 2-3 napig tökéletesen majd kezdi ezt a hibaüzenetet. Sehol máshol nem történik hasonló csak egy két játék közben. Egyszerűen ezt nem tudom hova tenni. Hiába a ram teszt és minden más. Egy egy új még nem használt játék fut ideig óráig pár napot és elkezdik dobálni a kék képernyőt...
2013. febr. 25. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!