Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tudok tenni ilyenkor, ha...

Mit tudok tenni ilyenkor, ha nem indul el a gépem?

Figyelt kérdés

Ma 1 órája próbáltam elindítani a gépemet, elbírtam indítani, de a Windows töltőképernyőjét nem hozta be és hibát írt ki.


Windows has encountered a problem communicating with a device connected your computer.


This error can be caused by unplugging a removable storage device such as an external USB drive while the device is in use, or by faulty hardware such as a hard drive or CD-ROM drive that is failing.Make sure any removable storage is properly connected and restart your computer.


Mit lehet tenni ilyenkor? Nagyjából értem, amit mond de nem tudom mit tudok tenni ez ellen, előre is köszönöm a válaszotokat.



2012. szept. 21. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a gépben hogy a kábelek (főleg a vincseszternél) bevannak-e rendesen dugva, húzd ki és dugd be újra.

Persze áramtalanított gépnél.

2012. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem és 1 SATA kàbel nem volt bedugva, de 1 másik be volt
2012. szept. 21. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
na most jó vagy nem ?
2012. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, még nem
2012. szept. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!