Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha másolok hálózaton, összeoml...

Ha másolok hálózaton, összeomlik a rendszer. Miért?

Figyelt kérdés
Hello, az lenne a problémám, hogy amikor hálózaton keresztül másolok, vagy interneten töltök fel, akkor egyszer csak össze omlik az egész, és semmit se tudok csinálni, csak restartolni. Például: ha hálozaton keresztul másolok egy fájlt a gépre, vagy a gépről. Vagy ha simán interneten töltök fel (régen amikor lassu volt a netünk, akkor nem volt ilyen problémám, csak akkortol, amikor uj, sokkal gyorsabb netunk lett), ha csinálok egy speedtestet, akkor is lefagy, amikor kb eléri az 50-60mbps. Fogalmam sincs mi lehet a probléma, windows már ujra tettem miatta, a hálozati kábelt is kicseréltem. Arra gondoltam esetleg még, hogy az alaplaon a hálozati kártya romolhatott el. Légyszi segitsetek.

2012. szept. 22. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!