Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyobb terhelésnél lassan,...

Nagyobb terhelésnél lassan, terhelés nélkül gyorsan pörög a CPU hűtő. Miért?

Figyelt kérdés

Mindig ez van, főleg ha játszok, mindig felmelegszik, mert ha terhelés alatt áll a proci akkor elhalkul, de ha nincs terhelve, akkor traktor hangja van :S Pont fordítva működik.


Légyszi, segítsetek!


A proci típusa: AMD FX-6100 gyári hűtővel


A válaszokat előre is köszönöm :)



2012. szept. 22. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Így elsőre az jutott eszembe, hogy lehet, hogy öreg a tápod, és ha terheled a procit, akkor nem jut elég kakaó a ventillátorra. Persze ez egyáltalán nem biztos. Milyen táp, VGA, hány hdd illetve cd/dvd/floppy meghajtó van a gépben?
2012. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gép most 1 hónapos, vadonat új.

a táp nem tudom miyen, a vga egy MSI GT-630 4Gb, 8 giga ram, egy 500Gb Sata HDD, egy DVD író-olvasó és nincs floppy.

alaplap: MSI 760GM-P23(FX)

2012. szept. 22. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
itt a baj.Nezd meg,hogy milyen tapod van!
2012. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
M-Tech 450W
2012. szept. 23. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a táp egy áthúzott nulla. Szerintem biztos, hogy ő a hibás. Nézz körül a márkásabb tápok között (Chieftec, Cooler-Master...) és legalább 500W-os legyen. Ilyen erőműbe kevés a 450W.
2012. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát egész stabil, karácsonyra úgyis veszek másik vidi karit :)

de érdekes hogy pörög alapból pörög maxon, de mikor kéne hűtenie akkor lelassul, nem értem :)

na de mindegy

Köszönöm szépen a segítséget :D

2012. szept. 23. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!