Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen lenne a legjobb/legdrág...

Milyen lenne a legjobb/legdrágább asztali PC, amit most meg lehet venni?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván elméleti. Én egy i7 3960X-re, 32 GB 1866 MHz-es RAM-ra, 4 db GTX 690-re gobdoltam elsőként. Ha van valami jobb, azt is írhatjátok. Kérdés, hogy milyen alaplap, ház kéne, mennyi és milyen adattárpló stb. Monitort is lehet számolni, kíváncsi volnék, mennyit bírna ez a kártya.

2012. szept. 23. 15:41
1 2
 11/18 algopirin ***** válasza:

Persze hogy ott, még a martenseben is benne van hogy made in china nem is olyan mint a régiek....

Ezek után már semmin se csodálkozok, amúgy meg nem az számit kinaiak is tudnak ha akarnak lásd a J-21 repcsijüket csak akkor lesz majd gond ha nem egy tál rizsért akarnak majd dolgozni, apple és társai mehetnek a levesbe a pofátlanul nagy hasznukkal az adott terméken.

de ennek már tényleg nem sok köze van az eredeti címhez :)

2012. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Legjobb?

-Kinek mi valakinek csak filmezésre kell

-Valakinek játékra

-Valakinek irodába stb..

Legdrágább?

-Mit számít ha elegendő arra amire kell?

Őszíntén ki venne magának játékra vagy bármi egyébre 4db gtx690-et?Meg 32gb ramot?

Minden attól függ hogy mire lesz használva valakinek a 29eft-os gép is drága de egyben a legjobb is a szemükben.

Vissza térve Magyarországon kinek kellene 4db gtx690 meg 32gb ram pontosabban mire kellene ilyen gép?Játékra teljesen felesleges,irodába,oda meg nem is való,könyvtárba esetleg?

Remélem érted hogy mire próbálok célozni:) remélem nem bántásként veszed :)

2012. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 algopirin ***** válasza:

A kérdés csak elméleti volt.

Amúgy ha teszem azt holnap megháromszoroznák a fizetésemet igen is beneveznék egy alianware gépre 1-2millás kategóriában, hogy legyen mert kell van aki autob_zi egy kocka meg legyen gépb_zi nah :)

Egy "átlagember" téli gumit vesz az autójára egy kocka új videokártyát.

Jelenleg anyagi akadályai vannak így egyenlőre csak álom de alianware lesz a következő a sorban.

Ipari kategóriában meg nem ritka az 1-2 millás gép, konkrétan p3-as gép integrált 512mb rammal xp vel ami kicsit röhejes ugyan semmi extra 2milla+áfa.

2012. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem éri meg mert 2 év múlva nem viszi el a legújabb játékokat, csak egy őskövület lesz.
2012. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy apple gép 8 tb hdd-vel, 64 gb rammal, 8 giga videókártya, 12 magos proci. Kell ennél jobb????????????????
2013. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Mi a szarért kell több milliós gépet venni amikor nekem van egy 773k Ft ot érő gépem és ugyanúgy visz mindent mint egy 2 millás gép.

Ott főleg a dewsinget fizeted meg.

De többet ér egy jól összerakott config.

2013. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16: A magyarázat első mondatát figyeld meg: A kérdés nyilván elméleti.
2013. júl. 10. 22:03
 18/18 anonim válasza:
Ezt értem és nem is neked írtam csak vannak akik az árat fontosabbnak tartják, minden drága szart összevásárolnak aztán kiderül kicsit sem kompatibilis egymással semmi, és HOPP O.o
2013. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!