Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A saját számítógépem hibáit...

A saját számítógépem hibáit szeretném megszüntetni, csak sehogy se tudom és szinte mindent probáltam. Tanácsokat, tapasztalokat szeretnék tudni hogy ilyen esetben mitévő legyek? (lentebb a problémák)

Figyelt kérdés

Sziasztok!. 2 éves gép, kicsit régebbi dvd író/olvasóval és hdd merevlemezzel. 2011 nyarán lett véve egy corsair 600w-os táp. Beraktam a gépbe, müködött egy ideig és egyszer játék közben leállította a gép magát. Újra akartam indítani és nem indult vagy csak 1ms-re bekapcsolt és kikapcsolt. Vissza lett küldve nemrég a táp és ki lett cserélve. Na a legfőbb problémák ez a táp alatt derültek ki.

1. A youtube video siet, de nem veszed észre csak akkor amikor beállítasz egy stoppert és méred a másodperceket vagy haverod laptopján egyszerre elindítsátok ugyanazt a videót. Eltelik 02:00 perc és a vidi 02:10-nél jár vagy többnél... Néztem neten hogy mi a baja de semmi.

2. Vlc player a legfrissebb verzió, de még a régivel is el kezdett akadozni a hang bármilyen videónál vagy zenénél.... Erre is kerestem megoldást de semmi.

3. Frapssal veszek fel játékból anyagot és minél hosszabb a felvett anyag annál jobban késik a hang a videóban. (minden hang: ts beszéd, fegyverhang etc..)

4. Adobe premierrel szerkesztek videókat haveroknak kisebb célokból és amikor az avi-s videóra ráteszek vmilyen kiírást nem bírja a program lejátszani a vidit. Akadt a kép és a hang megy tovább.

5. Avis fálj szeretnék lejátszani és befagy a gép és újra kell inditani.


Semmi ötletem sincs hogy szoftveresen mi lehet a baj, hardvert meg a szept. 24. héten tudom kicserélni de csak is tápot.

Szeretném tudni hogy mi lehet a baj, mert nagyon idegesít hogy baja van a gépnek és nem tudok semmit se tenni az ügy érdekében.


Gépem:

Core i5 750 4 magos processzor 2 éves

Gigabyte GA-P55-US3L v1.0 szintén 2 éves

4gb Kingston Ram 3 éves

Ati Hd 5750 1gb videókártya 3 éves

Samsung 500gb Winchester min 5 éves

Integrált hangkártya.

Régi táp 450W nem tudom a tipusát, de nagyon jó minőségű volt csak erősebbet szerettem volna és ezért vettem egy corsair 600w-osat.


Válaszokat, segítségetek előre is köszönöm!( Helyesírási hibákért bocsánatot kérek nem az erősségem :/)



2012. szept. 23. 20:10
 1/1 A kérdező kommentje:
Ui. A videók pedig windows media playerrel rendesen futnak :/
2012. szept. 23. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!