Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jobb video kártyát vennék,...

Jobb video kártyát vennék, milyet vegyek? -nincs dugi pénzem a kajmán szigeteken-

Figyelt kérdés

Játék közben a CPU használat 20-50% között ugrándozik, nagyon ritkán felmegy 70%-ra, míg a GPU állandoan 100%-on pörög, és így a játék alig 20-35 körli fps-el fut. Probáltam: I am alive, Just cause 2, és az nvidia egyik teszt programját a Stone Giant-ot.


A cpu jol szerepel, de (az overclockolt) video kártya elérte a határait.


Milyen video kártyát vegyek, hogy rendesen fussanak a játékok akár 1920x1080 felbontásban is?

Továbbá szukségem lesz-e másik tápra?


Az uj video kártya hasonloan pörögne mint a CPU, nagyon jo lenne!:)


ui: - néztem neten egy videot, a srácnak játék közben a GPU használat akkor ment fel 60%-ra mikor ködös, vagy poros rész vette körul. -


a gép: Asus p8h61 alaplap, Intel pentium g850, gigabyte radeon HD 6670 1GB DDR3 (oc verzio) [400W], Kingston 4GB DDR3, OCZ SSD, Kingston HDD, 400w táp.



#videokártya #beállítás #GPU #CPU #video kártya túl pörög #milyen video kártyát vegyek?
2012. szept. 23. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzed van rá maximum? Amúgy a CPU sem egy erőmű,tehát egy HD7770nél ehhez erősebbet nem vennék. Tápegység márkája és típusa?
2012. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Árában a legjobb vétel. Ennél erősebbet meg felesleges ebbe a gépbe tenni.

2012. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Codegen 400W táp, nem tudom pontosan milyen, de ha jol emlékszem 9 ezer forintba kerult. Mivel az 1 év gari lejárt az alkatrészekre, kidobtam a papírokat.
2012. szept. 23. 20:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az pont egy gagyi táp a javából.

9-be került ez? Az rablás...

10-ért van FSP Hexa 400W, ami már táp, nem csak annak tűnik.

2012. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Maximum 40 ezer forint lenne a kártyára. Ha táp is kell akkor persze több is.
2012. szept. 23. 20:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet tényleg nem emlékszem mennyibe kerult a táp, az is lehet hogy csak 6 ezer volt! Miben jobb ez a táp amit mutattál, egy noname táphoz képest?
2012. szept. 23. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban jobb, hogy ez tudja is a 400W-ot amit ráírnak, nem csak a felét. Meg a gagyi tápoknál jó esély van rá hogy ha rendesen leterhele meghal, sőt akármikor meghalhat ha olyan kedve van, és akkor könnyen megshet hogy az egész gépet is magával viszi, mivel semmi védelem nincs benne, nem úgy mint egy minőségiben.


Ha 40-ed van, akkor így vedd:

VGA:

[link]

Táp:

[link]

40.537 Ft

2012. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hexa abban jobb,hogy nem "noname". El van látva a kellő védelemmel, stabilabbak az ágak,sokkal jobb hatásfok, valamint,ha elromlik(ez ritka,ellenben a gyenge minőségű tápoknál nem),akkor nem viszi magával a többi alkatrészt, a rossz tápokkal szemben.


Így ajánlom:


VGA: [link]


Táp: [link]


Ehhez a CPU-hoz felesleges 7770nél erősebbet tenni véleményem szerint.

2012. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. szept. 23. 21:37
 10/10 A kérdező kommentje:

Kicseréltettem és új tápot is kapott a gép, nagyon király!


háromszorosa lett az fps-nek az eddigi beállítások alapján. most beállítom a dolgokat, az új kártyára:)

2012. szept. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!