Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegszik a gép mikor...

Túlmelegszik a gép mikor játszom de nem értem mitől? . Olvass bele leírtam részletesebben.

Figyelt kérdés
más fél éve van meg a laptopom acer...és máris 1 év után gondok lettek vele... kikapcsolt mikor játszottam(online letöltős játékokkal) elvittem ahol vettük ott nem hittek nekem..aztmondták vigyük szervizbe hátjó elvittem. ott kitakarították. és ezután is kikapcsolt aztán letöltöttem egy processzor hömérséklet figyelöt és mikor játszani kezdem kipróbáltam és felment ilyen 90fokra akkor már természetes hogy kikapcsol.. mikor lerakom a tálcára a játékot akkor lejjebb megy sokkal a hömérséklet..de nem értem hogy eddig mértnem kapcsolt ki?..vagy mi lehet vele? :SS van laptop hűtőm is.. régebben meg volt egy fujitsu siemens laptopom is az 2-3 évig birta úgyhogy egyszer se kellet szervizbe rohangálni vele
2012. szept. 23. 22:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert laptop. Lejjebbveheted az órajelet és akkor csak 85 fokra megy fel.
2012. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!