Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy használt gépet,...

Vettem egy használt gépet, egy gamer gépet Ati Radeon HD 4800 fél gigás videókártyával, de amikor játszok a gta 4-en 10-15p után a képernyő kockás lesz, és utána fekete képernyő, vagy álló csíkok jelennek meg?

Figyelt kérdés
Talán a videókártyával van gond?

2012. szept. 24. 19:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
lehet ram hibás a videokártya :S
2012. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen de lehet csak túlmelegedés miatt

hány fok max. mikor leterheled?

2012. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Panda Péter ***** válasza:
60%
os frissen telepített? nekm ez inkább szoftveres/driveres hibánk tűnik, mintsem vram hibának (ha az lenne, máshol is csíkozna), na meg ugye mind tudjuk hogy a gta4 egy optimalizálatlan bughalmaz.
2012. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát túl szokott melegedni, mert a videókártya ventillátora nagyon be szokott indulni...
2012. szept. 25. 14:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Elkezdek játszani, 1 perc után a vidikártya ventillátora beindul, és utánna 10 perc és vége, restart gombot nyomhatom is meg... :( Kérlek segítsetek.
2012. szept. 25. 14:27
 6/11 anonim válasza:

szed ki a kártyát és rakd be 1 másik gépbe rakd fel a vidikari driverét és probáld ki ugy :D


és meg lesz a válasz hogy mi lehetett a gond ha a videokártya a rossz akkor sajnos azt cserélni kell vagy van 1 másik megoldas be kell rakni a sütöbe 10percre 190fokon :D

2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én még nem probáltam csak olvastam rola :D
2012. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kockás lesz ; akkor a gpu-val van gond, tehát a vga vmiért sz*rakodik. nem biztos hogy gpu jával van vmi, lehet hogy a vga bios hiba.

Nézd meg aida64-el hány fokos, terhelés alatt, és alapjáraton, és írd le.

Párnap és elszáll.

Ne tedd be a sütőbe, ahogy az egyik válaszoló írta.

2012. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Proba garancia nem volt rá?

most már sokmindent nemtudsz ha hibás akkor hibás viszont ha vga hibás akor más is hibás lehet abban a gépben roszminöség az viszont alap (amiket árulnak használt piacon, ritka a ténleg "tökéletes" öszeállítás) álatában az ilyen gépeknél és itt tápra gondolok

netán hogy a ház egy nagy zárt bunker

vagyis még ventihely (szelözöhely) sincs rajta

2012. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panda Péter ***** válasza:
a ref 4850 terhelve nagyon hangos, de ez meg nem jelenti rogton azt, hogy tulmelegedik (persze elofordulhat). meg kell nezni a homersekleteket, meg hogy mas jateknal is ezt csinalja-e.
2012. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!