Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a RAZER...

Mi a véleményetek a RAZER TAIPAN gamer egérről?

Figyelt kérdés

[link]


Gamer egér vásárlás előtt állok, és a RAZER TAIPAN -t találtam eddig a legmegfelelőbbnek. Mind a gombok elhelyezkedése miatt, mind az egér diseinja miatt.


Szeretném kikérni a véleményeteket mielőtt megvenném.

(A kérdést ezért ebbe a kategóriába írtam, mert elgondolásom szerint ezt a témakört olyanok figyelik, akik valójában értenek a számítógépekhez.)


Köszönöm szépen a segítségeteket, minden jót!



2012. szept. 24. 21:57
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:
40%

a dula szenzor a parasztvakítások csúcsa.

ha jó razert akarsz akkor vegyél egy deahaddert vagy szerezz be használtan egy diamondback-et/krait-et (illetve még ott az abyssus is, de annak másabb a formája).

2012. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szoval aztmondod hogy a taipan "nem a razerek csúcsa"?

[link] --> DEATHADDER, ezzel az a gondom, hogy felül a görgöknél nincs gomb, valamint az egér jobb oldalan sincs. viszont ami nagyon tetszik benne az a 2 fő gomb, nagyon szép. valamint a oldalsó gombok. szep nagyon, könnyen kezelhető. de ami meg ellene szól hogy:


taipan: 8200 dpi 4G Dual Sensor System

deathadder: 3500dpi Razer Precision 3.5G infrared sensor

2012. szept. 24. 23:15
 3/11 A kérdező kommentje:

valamint ami még igazán döntő számomra az a rántás:


taipan: Up to 200 inches per second / 50g acceleration

deathadder: 60–120 inches per second and 15g of acceleration

2012. szept. 24. 23:20
 4/11 Panda Péter ***** válasza:
ne tevesszenek meg a tecnikai adatok, a DAnak merfoldekkel jobb a szenzora, low sensere is jo nagy rantasokhoz.
2012. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

szóval jobb eredményt tudok elérni DEATHADDER-rel mint TAIPAN-en...


érdekes helyzet, mert hiszek neked teljes mértékben, csak nekem ez olyan hihetetlennek tűnik, hogy egy adatilag gyengébb... árban jeéentőseb ólcsóbb... és kiadásban sokkal régebbi egér felűlmúlna egy olyan amely ennek pont az ellenkezője.

2012. szept. 24. 23:54
 6/11 Panda Péter ***** válasza:
pedig ez a nagy helyzet :)
2012. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

rendben, köszönöm. :)


megkérdezhetem hogy mi a foglalkozásod, vagy honnan tudod azt amit irtal? tapasztalat?

2012. szept. 25. 14:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy "kicsit" úgy érzem nem nagyon hiszel Pandának(akinek igaza van), szóval ajánlom ezt a topikot:

[link]


Rántásról jut eszembe, mindig jót nevetek ezeken a bírja 40-50G-s gyorsulást szövegen :)

2012. szept. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


itt lathatóak az árak... ha csak a felső 2-t nézzük látható hogy 3ezer ft eltérés van.


a drágábbik nevénél ottvan h V2. ennek az egérnek több kiadása van?

2012. szept. 25. 17:36
 10/11 Panda Péter ***** válasza:
olvasd el amit hart linkelt, ott le vannak irva a DA kiadasok. de igazabol barmelyik jo vetelnek szamit.
2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!