Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Emlékeztek még a régi okoskodó...

Emlékeztek még a régi okoskodós sírásokra? Most jobb? (ezt a síróktól kérdezném elsőkörben) :D

Figyelt kérdés
Tudjátok régen mindenki azon sírt, hogy miért okoskodik Panda Péter, Slyar7, Hart? Sose értettem ezeket, de most kérdem én nem sokkal jobb volt amikor ők okoskodtak mindenhol mint most az olyanok mnit a Szabó Mátyás(spörhi), qwertzuiopasdfghjkl. Vagy épp itt van Komplikato, bár ő ezekből a jobbik verzió.
2012. szept. 24. 22:17
 1/5 algopirin ***** válasza:
100%

Nem túl szép dolog név nélkül írni, bár egy nick se jelent túl sokat, az is igaz.

Amúgy meg egy fórum mindenki elmondja a véleményét már ha van, a kérdést feltevő meg levonja a konzekvenciát és eldönti szerinte melyik a logikusabb.

Az egész arról szol vannak egyszerűbb userek és tapasztaltabbak esetleg még egy-két "szakember" is akadhat, és megpróbálnak segíteni a kevésbé tapasztaltaknak még ha néha egészen idióta kérdést is tesznek fel alpári stilusban "toljamaxgrafonbf3" és társai.

"okoskodás" meg relativ ha logikus a magyarázata csak nyers a megfogalmazás attól még lehet az ö verziója a jobb.

Ez van el kell fogadni van mikor az ember valamit nem jól vagy tévesen tud, és ha kijavítják senki normális embernek nem esik jól ha megkérdőjelezik az addigi ismereteit még ha teljesen jogos is, de azt meg tudni kell kezelni.

olyan "bírom én a kritikát csak nem szeretem" típusú :)

2012. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okoskodás néven mást értünk, bár ez inkább az én hibám. Arra gondoltam, hogy míg a fenti első 3-as hiába volt kissé kiakasztó mégis itt hardvereknél ők top válaszolók voltak, vagyis mostanság újra azok. Ezzel szemben, a második 3-as, főleg az első kettő kb semmi háttértudással okítja itt a népet.
2012. szept. 24. 22:35
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

ne eljetek bele magatokat hogy ujra fogom osztani az aldast nagyuzembe, ha fogok is valaszolgatni, sokkal kisebb volumemben teszem, mint regen (unneples helye).

jah es igen, amikor telefonrol irok, lesporolom az ekezetet, mindenki szokjon hozza :P

2012. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kár, de legalább hármótokból 1 állandó.

Azért nem árt ha te is itt vagy velünk Panda Péter :)

Sylar néha itt van, néha nincs, ha itt van akkor 1 hét alatt ír annyi választ mint más egy 1 hónap alatt.

2012. szept. 24. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy aki másnak vermet ásik...



"Nem túl szép dolog név nélkül írni"


Nem, mi? Kár, hogy az az egész oldalnak a lényege. Megnézted egyáltalán, hol vagy, amikor regisztráltál? Ha névvel akarsz írni, akkor miért nem mész Guru3D-re vagy efféle hardveres fórumra? A Rage3D se rossz. Techpowerupnak is van fóruma, satöbbi, satöbbi. A MyDigitalLife se rossz. Na, jó éjszakát! Így, név nélkül.

2012. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!