Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP LINK WR340GD Routernél nem...

TP LINK WR340GD Routernél nem látják egymást a wifi-s gépek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
az a gondom hogy nem látják a gépek egymást a hálózaton csak akkor ha az egyik gép vezetékkel van rá kötve és nem wifi vel. Ha wifivel csatlakozik mindkettő akkor nem látják egymást. Valahogy meglehetne oldani hogy wifi-s gépek is látják egymást?

2012. szept. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

" Valahogy meglehetne oldani hogy wifi-s gépek is látják egymást? "


persze,

csak simán jól be kell konfigurálni a mutatványban résztvevő gépeket,

2012. szept. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ugyan úgy van mindkét gépen beállítva minden... otthoni csoport megosztások meg minden... annó volt egy smc routerem... ott is így voltak beállítva hálózatfelderítés, fájl és nyomtatómegosztás és a nyilvános mappák megosztása bekapcsolva... mindkét gépen 128 bites a titkosítás... és mégsem látják egymást csak ha legalább az egyik kábellal van rákötve a routerre...
2012. szept. 27. 11:32
 3/6 csigarena ***** válasza:
Ez router beállítás "hiba".Mivel nem ismerem a menüjét ennek a típusnak nem tudom pontosan hol kell beállítani.Általában network címszó alatt kell kereseni,a "guest" csatlakozás engedélyezésének a letiltását.Persze ez gyártónként,routerenként változó.
2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem találok sehol olyat...:/
2012. szept. 28. 22:17
 5/6 A kérdező kommentje:
de olyat találtam hogy másik routerre akar csatlakozni... csak azt nem tudom hogy az mért jó vagy mire való pontosan....
2012. szept. 28. 22:18
 6/6 csigarena ***** válasza:

Nézd meg,ezekhez a beállításokhoz képest mi különbözik.

[link]


Leginkább a wireless,security,dhcp menükben

2012. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!