Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha filmet nézek a neten,...

Ha filmet nézek a neten, össze tudom kötni a TV-t a laptoppal? Hogy jobban lássam. MSI laptopom és LCD Philips TVm van, milyen kábelt kell ehhez vennem?

Figyelt kérdés
Laptop és TV összecstlakoztatás

2012. szept. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
usb kábel?
2012. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van a TV-n VGA (D-Sub) csatlakozó, akkor egy VGA kábelt vegyél. Ha nincs ilyen, akkor lehet ötletelni. De ha pontos típusokat írsz (laptop és TV is) akkor könnyebben tudunk segíteni.
2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pendrive?
2012. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A TV : Philips 42 PFL 3007 H

A laptop: MSI CX 600


Kérem, aki kérdéssel válaszolt, fejtse ki egy kicsit bővebben az ötletét

2012. szept. 28. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Na lehet, hogy hülyeséget írtam először.

Úgy értettem, hogy hogyha van a tvden hátul az usb csatlakozásnak lehetőség, akkor bedugod az usb-t, és utána a laptopba is bedugod. Ott még utána játszani kell a laptoppal, hogy képernyő beállítási funkcióknál ,,Csak kivetítő"-re teszed. De ha felteszed mobilra a filmet és a tv-t a mobillal kötöd össze elvileg úgy is működik.

Nekünk valami más kábel van, nem tudom megmondani, hogy mi a neve, de ezzel működik.

2012. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!