Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel jobb az a gép, amit...

Mentos kérdése:

Mennyivel jobb az a gép, amit leírok, vagy az a laptop, amit belinkelek? ÉS ha lenne ennél jobb laptop 110k-belül, linkelnétek? Vagy megmondanátok?

Figyelt kérdés

Amit leírok, az az én gépem, csak újat szeretnék venni laptopot, és 110.000Ft a max pénz lehetőség.

Az enyém: Processzor; Intel(R) Clenor(R) CPU 2.66GHz 2.66GHz 1.00GB Ram

Amit vennék: [link]



2012. szept. 27. 18:21
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Nyilván a processzor is fényévekkel erősebb, meg van benne 8x annyi ram, tehát sokkal. Azért eltelt közben vagy 8-10 év. :D

Mire kellene, mire használod?

2012. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz, 2002 körül lett véve a mostani gép. És azért kéne nekem laptop, mert járnék haverokhoz vele zenét rögzíteni. Saját célokra, online fb, játék, és mivel info szakon vagyok, ezért programozni.
2012. szept. 27. 18:42
 3/3 Komplikato ***** válasza:
Hát játszani csak korlátozottan tudsz rajta, de nagyon. Külön videokártyás gépek meg 130-tól kezdődnek, amin megy is játék az meg 150-től csillagos égig. Minden másban nagy előrelépés lenne.
2012. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!