Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az miért van, hogy ha kikapcso...

Az miért van, hogy ha kikapcsolom a laptomomat, akkor minden visszaáll egy bizonyos pontra? Pl:átmásolok valamit a letöltések mappából valamit az asztalra és ha kikapcsolom akkor következő bekapcsolásnál újra a letöltések mappában van amit átmásoltam

Figyelt kérdés

Ha alvó üzemmódba állítom akkor nem csinálja ezt. De csak ennél. Minden másnál rossz.

Laptop: samsung np-r528 da03hu

Op rendszer: Windows 7

Ha újratelepítem a Windows 7-et jó lesz, vagy hardveres hiba ez?

Köszönöm előre is.



2012. szept. 27. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a világon nincs!
2012. szept. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De tényleg ilyen. A beállítások is visszaállnak. Igazából nem az enyém a laptop csak megkértek rá, hogy csináljam meg. Gondoltam windows újratelepítéssel jó lesz. De ilyenről még én sem hallottam azért írtam ide.
2012. szept. 27. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek azt tűnt fel, hogy amikor letöltöttem a később használni kívánt driverek újraindítás után eltűntek a mappából. És gondoltam kipróbálom, hogy csak áthelyezek valamit egy másik mappába, hogy mi történik. És az lett amit írtam előbb.
2012. szept. 27. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni, ilyenről még nem hallottam.
2012. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!