Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát ajánlotok...

Milyen videokártyát ajánlotok ennyiért ami DDR2-es?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel Pentium 4 630 @ 3GHz

10-15000,- forint legyen :D



2012. szept. 27. 19:51
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem tudom most leírni. A mostani videókártya ATI Radeon 9250, meg még azt tudom, hogy az alaplap valami MSI.
2012. szept. 27. 20:27
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

Tudod, mit? Hívj egy szerelőt, ő majd óránként 1500 forint plusz áfáért kihúzza belőled szavanként az információkat, meg ajánl is valami gagyi kártyát a sufniból!

Én megyek aludni, nekem ezért nem fizetnek.

G.

2012. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
MIT NEM LEHET AZON FELFOGNI, HOGY MOST NEM TUDOM LEÍRNI? A FASZOMBA MÁR EZZEL AZ OLDALLAL MEG A SOK KÖCSÖGGEL. Na mindegy. Köszönöm nektek. Végre megtanultam, hogy már senkitől sem lehet segítséget kérni, mostantól mindent megcsinálok EGYEDÜL.
2012. szept. 27. 20:33
 14/24 anonim ***** válasza:
Kérdező ha nem tudsz pár kérdésre válaszolni, minek teszel fel kérdést?
2012. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Azért nem tudtam válaszolni, mert nem otthon voltam. Most értem haza.
2012. szept. 27. 20:56
 16/24 A kérdező kommentje:

Itt van minden amit a gépemről tudok:

Alaplap: MSI PM8M2-V (MS-7071)

Proccesszor: Intel Pentium 4 630 @ 3GHz

Videókártya: Ati Radeon 9250 128MB DDR2 Pixel Shader 1.4 DirectX 9 Memóriák: 2GB (4x512MB)

Mást nem tudtam kideríteni.

Remélem nem haragszotok (rossz napom volt), bocsánatot kérek, de hát hogy adjam meg ha nem otthon vagyok. Na mindegy. Azért remélem, hogy hajlandóak vagytok még segíteni :-/

2012. szept. 27. 21:04
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

Kedves kérdező nekem van egy kis türelmem hozzád...figyelj van 15 ezred .ha van 15 ezred abból lehet venni ddr3 asat is a 2 es helyett.Akkor egyértelmű hogy 3 asat érdemes venni mert ha nem is sokkal de gyorsabb és a haverokkal codozni jóbblesz.Akkor kérlek ne ragaszkodj a 2 eshez.


Ha ezt megtudnád venni ez nagyon jó lenne


[link]


Ha nem akkor pl ezt


[link]



Ha a jövöben veszel uj gépet és az elsőnek linkeltet vennéd meg az ddr5 ős lesem kéne cserélned.Az az 5 ezer különbség kb mint egy suzuki sfiwt meg egy 3 as bmw akkor különbséget jelent.

2012. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Előző, ha vetted volna a fáradtságot hogy megnézd milyen alaplapja van, nem ajánlanál neki PCIE kártyát AGP-s lapba...


Kérdező, az a baj hogy már a lapod is nagyon régi. CPU-ból is csak nagyobb P4-et tehetnél bele, mást nem kezel, de már a legnagyobb P4 is kevés.

Videókártyából meg csak AGP-s megy bele, ami nagyon elavult. Ha most vennél bele egy használt AGP-s kártyát, azt később nem tudnád beletenni az új gépedbe ha újítasz, mert ahhoz már PCIE-s lap lesz. Csak kidobnád a pénzt.


Szóval szerintem most ne vegyél semmit, nincs értelme. Ezzel a géppel már húzd ki addig amíg nem lesz több pénzed, és cserélj mindent, mert ezt már nem tudod normálisan fejleszteni.


Ha mindenképp akarsz most VGA-t, akkor pl ezek belemennek:

[link]

[link]

De mondom, a következő gépedbe ezeket nem fogod tudni beletenni, így ez pénzkidobás ha később fejlesztesz.

2012. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem újítani fogok, hanem teljesen újat veszek, új ház meg minden.
2012. szept. 27. 23:43
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor azt írd le mennyid van rá, meg mire akarod használni, és összeírok egy komplett gépet.
2012. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!