Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja a PC játékokban...

Mi okozhatja a PC játékokban a színelváltozást, vibráciot?

Figyelt kérdés

Miota bioszt frissitettem lépett fel ez a probléma, azota video kártyát is cseréltettem (nem emiatt), de a lényeg, hogy nem változott a dolog.


egy példa: ha a GTA 4-ben gyorsan mozgatom a kamerát jobbra-balra, vagy autoval megyek, akkor mikor elmosodik a kép, sok tárgy piros, zöld lila kék, ilyesmi színű lesz.


aztán ott a fuggőleges csíkozás is a képen, mikor jobbra balra mozgatom a kamerát.


Asus p8h61 alaplap (teljesítményre állítva) , Intel pentium g850, sapphire HD 7770 1GB DDR5, Kingston 4GB DDR3, OCZ SSD, Kingston HDD


Az előző kártya volt overclockolva ez nincs.



2012. szept. 27. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
MSI kombustor stressz tesztjén is látszik ez a fajta fura dolog.
2012. szept. 27. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes probléma. Talán a monitorral van gond.
2012. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez előtt vga kábellel volt össze kötve a monitor, volt mikor hdmi kábellel is.

most viszont hdmi kábellel van a monitor a gépre kötve, meg nézem mi van ha mást kötök rá, akkor mi lesz. még az is lehet hogy a kábel a rossz!


reménykedem benne hogy a HDMI kábel a rossz. még az xbox 360hoz használtam (ez xbox 360as hdmi kábel)

2012. szept. 27. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:

hát megprobálom vissza tenni a régi biost, az lehetséges?


még azt is hozzá kell tenni, hogy néha elmegy pár USB port működése, pedig áram alatt van.

2012. szept. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!