Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy MSI notim, van benne...

Van egy MSI notim, van benne beépített webcamera, de nem érzékeli, hogy tudom fel telepíteni? Valaki linelni drivert?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:58
 1/4 kukulie ***** válasza:

Hogy nem érzékeli?

Eszközkezelőben ott van.

Ja,hogy MSI notid van, így már tudom milyen driver kell hozzá, kár, hogy az MSI-nek van több tízezer notija.

Ha szűkítenél lehet egyszerűbb lenne,meg mondjuk op.rendszer típusa se árt, annak az architektúrája.

Ilyen apróságok nélkül nem lehet megmondani mi kell neked, ez kb olyan,mintha a pékségben kérnél valami pékárút..

2012. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! Windows 7 MSI MS-6838-D. Ez gy elég??? Nincs se eszköz kezelőben, sehol... se facebookon, se msn-en nem működik.
2012. szept. 28. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy MSI laptopom,és énsem találtam drivert,és nekem csak annyi volt a dolgom,hogy megnyomtam a Webcam gombot(a bekapcsoló gomb mellett.) MSI CR500
2012. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kukulie ***** válasza:

Ha nincs az eszközkezelőben, akkor elvileg nagyobb a gond, mert a windows nem látja,mint hardvereszközt.


Valószínű,hogy meghibásodott, vagy a vezeték,vagy maga az eszköz.


Ajánlott lesz szervizbe vinni.


De csak ha biztosan nincs az eszközkezelőben.

Lehet,hogy nem kamerának fogja hívni,hanem valamilyen egyéb eszközön belül, képeszköznek például.

2012. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!