Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sürgeti mindenki a...

Miért sürgeti mindenki a konzolos generáció váltást?

Figyelt kérdés
Lehet egyedül vagyok ezzel az érzéssel de az adott generációban is fejlődnek és szerintem messze jól vannak össze rakva . A jelenlegi generáció tökéletes filmek zenék lejátszásra + játékra és persze nettezésre is . Nem értem h mér kéne még új generáció mikor a ps3-re pl 50 gb-s játék rá fér és olyan alig van v nincs is és itt nem a mgs 4-re gondolok mer az egy film. Am meg hd átvezetövel nem nehéz megpakolna 50 gb-t de ettől még nem lesz játék ha valami annak is van eladva. A boxra meg 8,5 gb fér rá szerintem az is bőven jó még. Tényleg váltani kéne ?

2012. szept. 28. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt egyáltalán nem a tárhely kapacitásáról van szó, hanem a technológia fejlődéséről. Például ott van a Battlefield 3 (az állandó példa...), ami borzasztóan néz ki konzolon, mert már 6 éves rendszerről van szó.Hamarosan itt a Crysis 3,BF4 és a GTA 5 is, amelyek szintén rendesen megizzasztják a rendszert, de a konfig/technológia váltás után vígan fognak futni akár 1080p-ben.
2012. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem de ma dobták piacra a super slim verziót ps-böl abba is lehetett volna ilyet csinálni. De mind 1.
2012. szept. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!