Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt konfigurációt venni...

Használt konfigurációt venni milyen ötlet?

Figyelt kérdés
Megbízhatóak szerintetek azok a sz.gépek és eladójuk:), ahol 20 e ft körüli használt konfigurációt lehet venni? Pl. pc-max üzlet? Vagy úgyis lesz valami baja és kidobott pénz? Jelent-e érdemlegeset az egy év garancia? Milyen hibái lehetnek egy ilyen gépnek? Köszi
2012. szept. 29. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez embertől függ. Vettem már sok jó cuccot használtan, de nem is egyszer rosszat akartak rámsózni, csak szerencsémre bizalmatlan vagyok, és mindig mindent kipróbálok. 20k-ért viszont nem hinném, hogy nagyon jókat adnak, persze a géptől is függ. Ha ad garanciát az eladó, szerintem megéri.
2012. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosan erről lenne szó, és ártól "függetlenül" azt szeretném, hogy évekig használni lehessen, ha ez nem nagy elvárás egy leselejtezett géptől.

Pentium 3.0 GHz 40 GB 1024 MB DVD olvasó

Garancia: 1 év

processzor Pentium 3.0 GHz s478

chipset

Intel 865G

HDD 40 GB

memória 1024 MB DDR

ODD

DVD olvasó

videókártya Intel Extreme Graphics2

audio / LAN AC'97 / Gigabit

AGP slot

1 (8x)

PCI slot 3

SATA / IDE

2 / 2

PS/2 / USB

2 / 6

COM / LPT

1 / 1

ház típusa álló/fekvő midi torony

Ára: 18 500 Ft (bruttó)

2012. szept. 29. 15:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy gondolom, hogy annak nincs értelme, hogy most örülök, hogy vettem egy működő gépet 20 ért, de 1 év múlva vehetem a következőt, 20-ért:). És köszi az előbbi választ.
2012. szept. 29. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nem mész messze néhány évig. Azt mondom, legalább a dupláját szedd össze, és abból már kijön egy jobb. Ez netezésre sem éppen a legerősebb, a 40 GB-os HDD meg határozottan kevés. Nem látom értelmét megvásárolni. Persze ha éppen könnyen tudsz pézt szereni, várj 1-2 hétig és 60k-ból kijönne egy jó, újan is. Sajna a jelenlegi pénzkereted nem elég.
2012. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! sikerült egy jobbat választani, 80 hdd-set! szuper gyors a net is rajta, 23-ból kijött és az üzlet is szimpatikus volt amit írtam, normálisak voltak és egy év garancia van a géphez.
2012. okt. 1. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ezért vagyunk mi itt:)
2012. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!