Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop merevlemez elromlott,...

Laptop merevlemez elromlott, adatok visszahozhatók? Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval egy hp laptopból kiszedtem a merevlemezt, mert érdekelt hogy néz ki....... Aztán amikor szedtem ki hallottam egy kattanó hangot, "azthiszem" megsérült... Azóta nem kapcsolódik be és hibaüzenetet dob ki. Próbáltam megint visszarakni, megjavítani, de változatvaln. Valahogy az adatok visszahozatóak? Milyen tipusú winyó jó egy hp 6730b típusú laptopba? Csak olyan jó amilyen volt, vagy egy olcsóbb is megteszi?

2012. szept. 30. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

1.) Lépj két lépést távol a géptől és tarts is a távolságot!

2.) Szólj egy szakembernek, ha kellően szakszerű, akkor talán még menthetők az adatok, de ha sokáig kísérletezel akkor mennek az adatok a levesbe.

2012. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D Igen, praktikus amit mondassz mindenképp :D

Nem vagyok hülye ehhez, legalábbis nem annyira amennyire látszik :D Csak emelni akartam, előtte pedig kijjebb kell húzni, mielőtt kiemelem. Kíváncsian várom hátha tudja valaki konkrétan hogy visszahozhatóak e az adatok. Netán ha a hibakódot beírnám, könnyebben menne a válasz? Meg arra is hogy milyen winyó jó még bele.

2012. szept. 30. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!