Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ilyen többnyelvű billentyű...

Van ilyen többnyelvű billentyűzet vagy valami program?

Figyelt kérdés
Tehát hogy magyar billentyűzettel ha benyomok valami gombot vagy valami kombinációt,akkor lehessen írni cirill,héber,kínai,örmény vagy grúz betűkkel,tehát nem csak latin betűkkel. pl: ha begépelem ezt egy jegyzettömbe: guáőlj--> akkor ezt írja:Հայաստան,България, العربية السعودية Lehet kicsit elvont,hülye kérdés de szerintem tök jó lenne :D

2012. szept. 30. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Átállítod a billentyűzetkiosztást és minden további nélkül tudsz cirill, görög betűkkel írni. A többit nem próbáltam.

De a guáőlj-ből sose lesznek azok, amiket írtál!

2012. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:
70%

Persze szabvány arab vagy japán billentyűzet is igaziból angol, csak rajta vannak az ő betűik is. Kolléga írta, hogy billentyűzet beállításainál annyi nyelvet állíthatsz, amennyit csak bírsz.

Ha olyan billentyűzet kell, amin látod is ... na az már drágább móka. :D

[link]

2012. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
λκξβκξβωγξηω, na most csereberéltem.
2012. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"De a guáőlj-ből sose lesznek azok, amiket írtál!"

Ja nem úgy értem hogy ha leírom magyarul hogy "kutya" akkor utána leírom azt oroszul csak hogy random más nem latin betűket írni. Köszönöm a válaszokat

2012. szept. 30. 22:28
 5/7 A kérdező kommentje:
És azt megtudnátok mondani hogy hol kell átállítani pontosan?
2012. szept. 30. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírni bonyolultabb, mint megcsinálni.


Start->Vezérlőpult->Területi és nyelvi beállítások->(itt a Nyelvek fülre kattints)->Részletek-re kattints->Hozzáadásra kattints.

Ekkor, ha minden igaz, megjelenik egy Új szövegbeviteli nyelv felvétele ablak, alapból a magyart megjelölve, mellette egy lefele nyíl. Válaszd ki például az oroszt a legördülő listából. Beadja az orosz(írógép) típust, x-eld be.

Innen OK, OK, OK. Kész is vagy.


Most ha a Windows legalsó sorában rámész a HU feliratra és rákattintasz, akkor már feladja az oroszt is (RU). Azt használod, amelyiket akarod, egy-egy betű után akár vissza is válthatsz magyarra, ott alul most RU van, ha kattintasz, visszaválthatsz HU-ra.

2012. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nekem Win7 van és nem találtam a vezérlőpultban olyat,pedig a keresőjébe is beírtam. Majd megpróbálom akkor a másik gépen mert azon még XP van.
2012. okt. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!