Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort ajánlanátok...

Melyik monitort ajánlanátok 1920 x 1080 felbontásban és miért?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy új monitort de nem sokat tudok róluk. Mivel ez nem egy fogyó eszköz, szeretnék egy jó ár/érték arányú darabot.


Nagyon köszönöm a jó tanácsokat előre is :)


2012. szept. 30. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mire használnád?


IPS panelre szükséged van-e,vagy csak egy sima FULL HD-s monitorra van szükséged?

2012. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Még is mekkora kell? Milyen? Grafikus? Tudjon 30 bites színmélységet? :D


Van monitor 20.000-rért, meg kapsz pl. 24 colos RGB LED-es monitort félmillióért is, de van drágább meg nagyobb, meg UHD ...


Én nem vagyok márkab*zi, de szerintem DELL 2312H vagy 2412H pénztárcától függően, mert sokat tud, keveset eszik, szép a képe, össze vissza állítható és van rajta mindenféle cstalakozó. Vagy esetleg LG IPS paneles 23-24 colos monitorjai picit olcsóbban, kevesebb tudással.

2012. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kezdő grafikus vagyok és főleg webdesignhez használnám. Viszont nincs még félmillióm se mac gépekre se monitorra.


A laptopom mellé szeretnék egy második monitort és a felbontás a legfontosabb (sok dolgot át tudjak látni rajta :) ) Ha lenne pénzem frankón be tudnék vásárolni magamnak ami kell, de szerintem ezzel így vagyunk mindannyian.


Szóval a legjobb olcsó és használható monitort keresem. Dell laptopom van. Nagyon meg vagyok elégedve vele, már nagyon régóta. A monitorokról viszont nem sokat tudok. Melyik érné meg és miért?

2012. okt. 2. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!