Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Történhet olyan hogy egy gép...

Történhet olyan hogy egy gép "lehalkul" két rendszertelepítés között?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nemrég a Windows 7 helyett felraktam a Windows Vistát és azt tapasztalom mintha halkabb lenne a hang mint Windows 7-en!(Persze max hangerőn!)Ugyan az a Driver van felrakva mint Windows 7-en volt!(Mivel ez a driver kompatibilis Windows 7-tel és Vistával is...)Ezt a hangerő változást úgy tapasztaltam hogy ami videót Youtuben megnéztem régen 35-ös hangerővel azt most 100-on alig hallom...Ez lehetséges?Vagy bebeszélem magamnak?Van rá megoldás?Lehetőleg ne keljen újrarakni a rendszert mert végre stabil minden, nem akarom újrakezdeni a Driver töltögetést, fontos programok töltögetését!Meg időm sincs rá...Előre is köszönöm!

2012. szept. 30. 23:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha ez segít egy Acer Aspire 5315-ös buherált laptopról van szó...A hang kártya egy Realtek HD Audio output és a gépen ennek megfelelő friss Realtek HD Audio Driver van fent!Egyébként azért telepítettem újra mert ezt a szériát úgy tudom Vistára tervezték meg én úgy kaptam hogy Vista volt rajta és szerintem ez a széria tényleg stabilabb Vistán mint Windows 7-en vagy Windows XP-n...
2012. szept. 30. 23:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valahol máshol is kell állítani a hangerőn. Legalább három helyen biztosan lehet állítani. Elsőként nézd végig alaposan az ablakot, ami a kis hangszóróra duplán kattintva jön fel. A menűben be tudsz kapcsolni még potikat.
2012. szept. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!