Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Realtec HD Audio ALC888...

Realtec HD Audio ALC888 hangkártyán hogy lehet a kimenetet digitálisról analógra állítani?

Figyelt kérdés
Frissen telepítettem a Windows 7et (ultimate 64bit) és felraktam a hangkártyám legfrissebb driverét de még mindig néma a gépem ! A beállításokban megnéztem és a digitális kimenetekre van állítva (amik nincsenek is a képen) és nemlehet analógra állítani !

2012. okt. 3. 09:47
1 2
 1/17 Komplikato ***** válasza:

Most nem találod hol kell átállítani vagy nem lehet átállítani?

Milyen videokártyád van? Elképzelhető annak a digitális kimenete van beállítva.

A Windows hangbeállításainál lehet váltogatni, hogy a kimenet min keresztül szóljon

Vezérlőpult-Hang-Lejátszás ...

2012. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy nemlehet állítani.. egész este ezzel szórakoztam
2012. okt. 3. 10:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Realtek HD audio manager a vezérlőpultban vagy a tálcán ikonkén van? Itt kéne állitanod. Ha nincs ilyened ezt telepitsd.

[link]

2012. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

van ilyenem de nekem nincs ennyi lehetőség :/


[link]

2012. okt. 3. 10:59
 5/17 Komplikato ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


2.70 a legutolsó Realtek HD és Radeon HD-hoz is.

Egyébként analóg eszköz be van dugva? És hova? Előlapi kimenet engedélyezve van? Ha kihúzod vagy bedugod felugrik a kis ablak, ami szól erről?

2012. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

konkrétan nekem ez a gondom hogy nemtudom bekapcsolni a speakerst mert a realtec digital outputon van


[link]

2012. okt. 3. 11:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Alapértelmezett beállitás mikor eszközt csatlakoztatsz felugró ablakban kéri határozd meg mi ez. Ha nem tesz ilyet akkor ez az extra ki van kapcsolva, de akkor is láthatod hogy ahová kötötted annak ikonja itt ebben az ablakban aktivá válik. Kettőt rányomsz és állithatod mit is csatlakoztattál épp.

A csatlakoztatás érzékelését tilthatod vagy engedélyezheted ha a a kis mappa ikonra nyomsz kettőt és további beállitásokat találsz az eszközök speciális beállitásai szöveg alatt is.

2012. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

@Komplikato


igen ez a 2.70 verzió van telepítve

2012. okt. 3. 11:29
 9/17 A kérdező kommentje:

@red4me


légszi leírnád érthetőbben is ? hol tudom bekapcsolni azt hogy felugorjon egy ablak ?

2012. okt. 3. 11:36
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


És még ez is érdekes lehet, attól függöen milyen eszközöket csatlakoztatsz és hova, egyszerre használnád őket vagy egymástól függetlenül: [link] (device advenced settings)

2012. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!