Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legolcsóbb am3+...

Melyik a legolcsóbb am3+ alaplap fx 6100 alá, ami még minőségileg alkalmas arra, hogy jól húzhassam a procit?

Figyelt kérdés
Olyan 15ezer forint körül gondoltam max. illetve ha minden kötél szakad maximum 20-ra mennék fel, de ha nem kell nem muszáj. Van egy cooler master 412 evo hűtőm, és most akarom a fenti procit megvenni és ha már van hűtő majd egy picit húzni szeretném viszont ha jól tudom erősen számít, hogy milyen alaplap van a proci alatt ebből a szempontból és fogalmam sincs mi lenne egy jó választás.
2012. okt. 3. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Asrock 970-extreme4
2012. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:
Tényleg nincs jobb 20K alatt.
2012. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az asrock 970 pro3? Ahogy nézem ugyan az a chip set és annyi a különbség, hogy egyes kevesebb x16-os, egyel kevesebb x1-es és némileg kevesebb usb port van rajta. Ezek engem ha nem érdekelnek (1vga lesz benne és nem aggatok rá egy másfél tucat usb-s dolgot) akkor valamivel rosszabb?
2012. okt. 3. 11:18
 4/7 anonim ***** válasza:
A VRM-je sokkal gyengébb, így annyira nem tuningra való, csak van rajta crossfire és ennyi.
2012. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is 970 pro3 van az fx 6100 alatt és nagyon jól viszi semmi baj nincsen vele szerintem az is megfelelne a célnak de nem vagyok szakértő! nekem bevan nyomva a tudrbo core és akkor felemgy 4000-ig a proci 3300 helyett és nagyon jól pörög
2012. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

"A VRM-je sokkal gyengébb"

Miért sokkal?


"csak van rajta crossfire és ennyi."

A 970 pro3-al nem érdemes CF-ezni, a másik sín x4 módba menne. Az extreme 4 ilyen szempontból is jobb, mivel ott lenne két X8, amik már elelgek.


"nekem bevan nyomva a tudrbo core és akkor felemgy 4000-ig a proci 3300 helyett és nagyon jól pörög"

A TC alap követelmény, ezért nem is tenném nagyon a tuning érvekhez.


20K-ból vehetsz egy ASUS M5A97 R2.0-át.

2012. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
oké én oda írtam nem vagyok szakértő nem kell itt nyomni hogy te milyen király vagy :D
2012. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!