Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen processzor kihajtja...

Egy ilyen processzor kihajtja ezt a videókártyát?

Figyelt kérdés

CPU:Intel Pentium Dual-Core E5700 3Ghz


VGA:Sapphire HD7750 1GB DDR5



2012. okt. 4. 15:02
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
Nem, és amugy is már a játékok maguk is igénylik a 2-nél több magot.
2012. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért élvezhetően még lehet játszani rajta,nem?
2012. okt. 4. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a kártya 4850-nél erősebb kicsit,de még a 4850-et sem hajtaná ki a processzorod teljesen!
2012. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Mint egyik kérdésben láthatam Guild Wars 2 már 4 maggal jobban teljesít.

Mint modnani szokták Battlefield 3 is 4 magot már igencsak igényli

de attól még valamilyen szinten biztos eltudsz vele leni viszont 4 mag melet lehetséges hogy igen látványos teljesítmény és minöség javulás lenne.

ha a géped sokáig nem fejleszted akkor ajánlom kb. 20ezerért a 7750 beszerzését használtan (garancia attól még lehet rá hogy használt)

(viszont ha ugy 2-3 év múlvs sem fejleszted gépet akkor elég lehet egy 4850/4870 szintü vga is vagy ha modenebröl van szó 5750/6750

de ezeket kb. 15 vagy kevesebért használtan,

ha viszont rövid idön belül fejleszted gépet 2nél több magosra akkor megérheti 7770 re beruházni jól fog jöni hoszabb távon,

nagyjából így leirtam már egy másik régebi kérdésnél is igy még tán lehet töbnél is mert sok hasonló kérdés volt... szóval ide is leirtam de remélem nem öszezavart csak :P)

2012. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
sokk baromm.-.- megbocsássatok de nekem kétmagos gépem van meg egy 1gb geforc vgám és fullom viszi a battlefield3at egyátalán nem szaggat még a guild wars 2 se :) a splinter cell se és egyébb uj játékok :) egyik se szzaggat a cod 8 is maxon megy hibátlanul pes 13is :D soroljam még?.. nehallgasa sok baromra
2012. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!