Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható gamer egeret (fps)...

Megbízható gamer egeret (fps) keresek egérpaddal együtt?

Figyelt kérdés

Megbízható,pontos egeret keresek fps játékokhoz egérpaddal együtt. Max 10k-t szánnék rá, nem kell nekem a menő Razer stb, csak egy kiváló ár/érték termék!

Ha valaki tudna linkelni megköszönném, mert nagyon sokat találtam, de eddig mindig szerencsétlen voltam egér ügyben.



2012. okt. 7. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig pont, ha olyat keresel ami jó, akkor érdemes a Razernél keresgélni. Két éve Razer egeret használok, Razer-es egér alátéttel. A minőséget viszont meg kell fizetni, persze vannak olcsóbbak is, de 10k-ból nem fog kijönni a kettő együtt.
2012. okt. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sine ***** válasza:

Ezt vedd szerintem:

[link]

Nagyon jo egér a razertöl arban nincs elszállva klasszikus külsö alatt modern technika. Ez a legjobb amit ennyiert kapsz igaz ez 11ezer de megéri azt a +ezrsest egérpadot meg veszel barmilyet késöbb.

2012. okt. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a Razer is kb olyan mind az iPhone, jonak jo, de inkabb a markaert fizetsz mind a termekert

en Logitech Mx518 -at ajanom, belefer a 10k-ba

egerpadbol meg jo a Tescos is

2012. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a Razer is kb olyan mind az iPhone, jonak jo, de inkabb a markaert fizetsz mind a termekert"

Ez nem mindre igaz, lásd Diamondback, Salmosa(ezek megérik a pénzüket) stb.


Kérdező legkönnyebben újonnan beszerezhető(és természetesen ajánlott) a Logitech G400, meg a fentebb linkelt Abyssus. Esetleg pár helyen kapni még Logi MX518-at, meg SteelSeries Ikari Optical-t.

Egérpadnak meg én egy megfelelő méretű SteelSeries QcK-t néznék.


Am kis olvasni való:

[link]

2012. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!