Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy videokártya is segít...

Egy videokártya is segít abban, hogy a játék ne akadozzon?

Figyelt kérdés
Úgyértem nekem alaplapi van (tom h szar. ) 512 mb-os, és a Fifa 12 csak minimumon fut, pedig quad core gép és 3 gb memória van, szerintetek ez lehet a videokártyától? Úgyértem ha vennék 1 jobbat "rendeset" akkor talán high-on is elmenne gond nélkül? (most rendes alatt ne 50ezrest érts mert arra nincs cashem hanem mondjuk 15ezrest, mert gondolom az is jobb mint 1 alaplapi)

2012. okt. 8. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nemhogy segít, de nagyobb részben azon múlik, 15 000 forintért kapsz hd6570-et amivel azért sokkal szebben mennek majd a játékok.

Pontosan milyen processzorod van?

2012. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

QuadCore AMD Phenom X4 9150e, 1800 MHz (9 x 200)


Tudom,hogy ez sem a legjobb,de azért elvárnám,hogy ne ezen múljon az akadozás...

2012. okt. 8. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A hd6570 mellé jó lesz a processzorod, jelentősen jobban fognak menni a játékok.
2012. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és akkor már még 1 kérdés,ati radeon vagy nvidia?
2012. okt. 8. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
A hd6570 AMD(régen ATI) termék, tehát max gyártó közül válogathatsz ha erre esik a választásod, javaslom a Sapphire termékek közt keresgélj.
2012. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!