Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manapság használtan mennyibe...

Manapság használtan mennyibe kerül egy LCD monitor? Békéscsabán van még a Kinizsi utcán a számítógépes bolt ahol be lehet adni a már nem használatos de még működőképes monitort, bill. -et, gépházat?

Figyelt kérdés
2 év körüli a gépem amit szeretnék eladni vagy a csabai boltban beadni. Használtan vettem egy éve, papírokat nem kaptam hozzá mert már nem volt meg, így ettől még átvennék? Mennyire számíthatok összegben?
2009. aug. 5. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Használt 17collos LCD-t már láttam 10-15eFt-ért.

Ne sokra számíts ha használt gépet akarsz beadni ilyen helyre. Nagyon függ a konfigtól, amit ugye nem ismerünk.

És beveszik papírok nélkül is.

2009. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapesten 20-25 ezer a használt LCD monitor.
2009. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy 20" 30-35 ezer forint újonnan /nekem olyan van/ használtan a 17"-os kb. 10-15 ezer forint körül van, s 20" használt 20e körül.
2012. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!