Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri most összerakni 1 új...

Megéri most összerakni 1 új pc-t vagy megkéne várni amíg kijönnek új procik stb?

Figyelt kérdés

Legújabbakat úgyse tudnám megvenni de akkor lejjebb mennének az árak és tudnék venni 1 erősebbet? Meg új foglalat stb..

Meg videókártyáknál is hasonló helyzet.

Vélemények?


2012. okt. 10. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyid lenne rá?
2012. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

200-210 k már raktál össze nekem 1 konfigot 1 másik kérdésben :)

csak arra vagyok kíváncsi hogy várjak-e még vagy nem érdemes?

2012. okt. 10. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mostanság igazán jó árak vannak, ram, hdd, vga, cpu szinte minden komponensnek csökkent az ára, érdemes kihasználni ezt a helyzetet amíg lehet.
2012. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyiért i5 van. A Haswell még fél év, Vishera a hónap végén jön, azt várd meg, de szerintem vegyél most.
2012. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindig lehet várni, és mindig ha kicsit tovább vársz akkor jobb géped lehet, de így sosem lesz géped.

Amikor megvan a kess rá vedd meg a gépet és aztán hosszú hónapokra kerüld el a pc üzleteket (virtuálisakat is), mert csak a kefét fogod enni, hogy "ejh ha két hetet várok, akkor mennyit spórolok!"

2012. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes várni. Akkor sohasem lesz géped ha mindig vársz valamire. Az igaz hogy hamarosan jön az új FX, de azok drágábbak is lesznek. A mostaniak meg már most is nagyon jó áron vannak, nem hinném hogy mennének még lejjebb, inkább az újak jönnek majd árban föléjük.
2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem most eljött egy kis pauza a pc piacon, kijött a trinity, ivy már rég, nvidia és amd is elkészült a palettával, memóriák és hdd-k valamint ssd-k is nagyon jó áron vannak, én kihasználnám az alkalmat addig amíg lehet, mert valamelyik agyas cég kitalálja hogy emelni kell aztán a többi zombiként követi.
2012. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szerintem vedd azt amit Alex régeben összerakott már

késöbb is ráérsz fejleszteni de 210ezres gépet azért jó ideig nem kell

fél év alat nem fog alakalmatlan leni még internetezésre is :P (ha meghibásodna arra van a garancia de azért az ritka)

2012. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!