Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassú internet wifivel. Mi...

Lassú internet wifivel. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nemrég másik helyiségbe került a gépem, ezért vettem egy wifi befogót, Ugye eddig kábeles volt, de az idáig nem érne el. Hozzá tettem még egy usb hosszíbbítót, de azzal sem ér sokat. Kínai wifi routerem van, és két szobával van odébb, de mégis lassú, és van hogy elmegy az internet. Mitől lehet. Windows 7, és linkelek képet a wifi befogóról.


[link]


Köszönöm előre is!


2012. okt. 11. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a távolság a baj, hanem a fal. Milyen falak, mert az meg tudja fogni a jelet. Én kábellel vinném, UTP kábel is van 150 méterig.
2012. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyenge a jel. Ennek a wifi sticknek icipici antennája van, sztem akkor sem lenne kielégítő a sebesség ha a router mellett ülnél. Vegyél egy normális cserélhető antennás sticket (TP-Link 4-5 rugó körül) v. szerezz be hosszabb UTP kábelt!
2012. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy beépíthető wifi kártyát aminek az antennája külön vezetékkel csatlakoztatható. Nekem már lassan négy éve szuperál így a wifi és tökéletesen jó a net pedig az emeleten van a router + három helységgel arrébb nem pont a szobám fölött van.
2012. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!