Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bírni fogja a procim a memóriát?

Bírni fogja a procim a memóriát?

Figyelt kérdés
Gép fejlesztés közben komoly problémába ütköztem! 2133as ramokat néztem ki magamnak, amit a lapom támogat is! Na de itt jött be a dologba 1 közbeszólás, miszerint: "a procid bírni fogja?" hát aztán kis röhögés után elgondolkodtam és hiába van AMD Phenom II Quad-Core 955 3.2GHz AM2+ procim, nem biztos h birja! 1333as ddr3as van hozzá optimalizálva az fx procikhoz pedig 1866os! nah most akkor itt a kérdés! Bírná a procim asus m5a97 lappal a 2133mhzes (oc) ddr3as ramokat?
2012. okt. 12. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges 2133MHz-es ramokat venni, drága és nincs különösebb jelentősége leszámítva az APU-s rendszereket.
2012. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

OC - tuning

ha beálítod akkor 2133 on fog üzemelni

de abszolut felesleges

mire használnád?

játékhoz egyáltalán nem kel ha csak nem olyan különleges játékkal játszol de olyanról még nemtudok...

1333 ast kezel a procid nyugodtan vehetsz olyant mellé nem lesz hátrányod

ha már megvan használhatod de 1333 on fog üzemelni alapból

persze mint irtam beis álithatod órajelére de sok haszna nincs netán kinondotan olyan munkába ami kihasználja az ilyen memóriát

2012. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha beálítod akkor 2133 on fog üzemelni"

Ez így ebben a formában nem igaz.

2012. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Akkor hogy igaz kifejthetnéd :)

hisz valószínüleg ha ilyent vesz "ki is szeretné használni"

2012. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!