Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a processzorhoz milyen...

Ehhez a processzorhoz milyen videókártyát ajánlotok?

Figyelt kérdés

AMD Athlon II X2 215 - 2,7 ghz

Processzort nem akarom lecserélni, integrált kártyát viszont igen, mit ajánlotok amit még kitudna hajtani?

Ár nem igazán számít, bár gondolom hogy 40k fölöttit nem érdemes venni. Újonnan szeretném beszerezni.


2012. okt. 12. 16:08
 1/8 Bubi2 ***** válasza:
100%
Egy hd7750 gddr5, azt megúszod 25K-ból, erősebbet ráérsz akkor venni ha cseréled a cpu-t.
2012. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
53%

#1 +1

és tán használtan még jobb lene 20 körül vened

2012. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(Attól még teljes garancia lehet rá söt lehet probagatancia is és akár bontatlan is, de hát persze ha új kel ved újonan de ha keresgélsz szerintem 23körül is lelsz, 6670 DDR5 meg 17-18ért is van ezzel csak azt akarom érzékeltetni hogy ha nem fejleszted procit böven elég rá enyit költeni 6670 is elég lesz procihoz)
2012. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen igen, pont ezért írtam a kérdést, hogy biztosan olyan kártyát vegyek amit még nem húz le a proci, de azért javít a gépen.

Egyébként nekem van egy 200-300wattos tápom(nem emlékszem pontosan), de nézegettem és ilyen kaliberű kártyákhoz minimum 400 kell. Ez gyakorlatban mit jelent, nem indulna el a gép, vagy teljesítmény korlátozás lenne, esetleg hibák léphetnek fel? Érdemes lenne egy új tápra is beruházni?

2012. okt. 12. 16:38
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

7750/6670 Nem fogyaszt sokat

nem kel tápcsatlakozó sem rájuk

viszont etöl független jó lene tudni milyen a tápod pontosan

gép oldalát levéve tudod leolvasni

Chieftec iArena GPA 450W pl. ilyesmi

szóval típús is fontos lene

200w nagyon sovány ha olyanod van

szóval akár már teljesítménye is kevés lehet de inkább minöségével lehetnek nagyobb gondok...

ha 300w os tápod van és nem hibás akkor elkel hogy birja ezeket a videokártyákat

de egy roszminöségü tápot mielöbb cserélnék mikor lehetöséged van rá

akár használtan

újonan FSP APN 350W a legolcsóbb normális táp pl.

2012. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bubi2 ***** válasza:
100%

Fogyasztásról ennyit(egy i7 társaságában): [link]


Kérdező ha veszel egy megbízható tápegységet(pl hexa 400w) még úgy is beleférsz bőven a keretbe, és hidd el hosszútávon jól jársz vele.

2012. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 +1

El is felejetetem hogy 40K d van:D

csak én minél olcsóban probáltam hogy kijöj

+1 FSP Hexa 400W ra és persze mivel belefér mehet újonan ez kb. 9ezer

és hát HD7750 jobb vételnek jobb de de proci még 6670 hez is mehetne jobb (ez játéktól függ igazából ma már minden 2 nél több magot szereti az is aminek vga igénye nem is olyan nagy...)

2012. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem otthon a tápot, LITEON 300W PS-5301-08HF, nem tudom mond-e nektek valamit.
2012. okt. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!