Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte ga 8-ik1100 alaplap...

Gigabyte ga 8-ik1100 alaplap tudja kezelni a Sapphire hd 2600 xt vga-at?

Figyelt kérdés
A foglalat stimmel de azt nem tudom hogy az alap támogatja e és ötletem sincs hogy hol derítsem ki.
2012. okt. 13. 21:43
 1/4 szokrisz ***** válasza:
nem, az alaplap agp foglalatú videokártyákat kezel és az a sapphire pedig pci-e-os.
2012. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a jó kurv@ életbe már hogy ezen a retkes oldalon senki se tud olvasni. Odaírtam hogy a foglalat STIMMEL. A kártya amiről szó van agps. Mielőtt beszólna bárki is hogy neem nem az bizony pci, EZ AGPS MERT VAN OLYAN IS ÉS EZ BIZONY AGPS DE AKKOR MEGINT LEÍROM HOGY AGPS. AGPS AGPS AGPS.
2012. okt. 14. 07:58
 3/4 Hintalow ***** válasza:
ha a foglalat stimmel, akkor mi a kérdés? azon kívül nincs semmi egyéb ami befolyásolná a dolgot.
2012. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam itt is vannak olyan spéci esetek mint régen néhány procinál hogy hiába jó a foglalat, a lap nem tudja normálisan kezelni.
2012. okt. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!