Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a magnóm...

Miért nem ismeri fel a magnóm a pendrive-omat?

Figyelt kérdés
Adott egy Sony 8 gigás pendrive, és egy USB-s LG autórádió. Eddig mindig egy másik pendrive-ról hallgattam zenét a rádión, most vettem egy új pendrive-ot, leformáztam, a számítógépem felismeri, de a rádió nem. Kell valami program, hogy zenét tudjak lejátszani róla?

2012. okt. 14. 09:34
 1/8 cianidetil ***** válasza:
Nézd meg,a magnó támogatja e a 8gb -s pendriveot.Lehet csak 2-4 gb-ig ismeri fel.
2012. okt. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fájlrendszer lesz a ludas... próbáld meg NTFS-ben is meg FAT-ban is...
2012. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 algopirin ***** válasza:

Igen valószínű hogy ntfs-re formáztad a pendriveot a "magnód" meg nem támogatja azt a file rendszert, többnyire fat vagy fat32 filerendszert szokott csak, de ezt a kézikönyvből tudod esetleg megtudni.

Vagy megformázod fat-re rádugod és ha működik az volt a baj, viszont akkor majd még ott lesz fat-nek a maximális particio határa 4gb elvileg, lehet több is "nem hivatalosan" arra meg majd keresel valami megoldást, azt fejből nem vágom hogyan lehet nagyobbra is formázni sose kellett ilyen.

2012. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cianidetil ***** válasza:
A formázás variációt azért nem írtam,mert gyárilag általában fat,vagy fat32 -re van formázva.De igaz.Ha NTFS akkor formáznod kell.Hátránya,hogy 3 gb nál nagyobb file-t nem fogsz tudni rárakni,mert azt fogja írni,hogy tele a meghajtó.
2012. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eddig egy másik 8 gigás pendrive-ot használtam, szóval a pendrive mérete kilőve. Egyébként újraformáztam, ahogy írtátok kipróbáltam mind a három lehetőséget, amit felajánlott a program, de így sem működik. Nem tudom mi lehet, van még ötletetek?
2012. okt. 17. 14:20
 6/8 cianidetil ***** válasza:
Előfordulhat,hogy nem szereti ha mappában vannak a zenék.Láttam már olyat ami csak akkor olvasta,ha ömlesztve voltak,mappa nélkül.Ha ez sem akkor lövésem sincs.
2012. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt még megpróbálom! :)
2012. okt. 22. 20:46
 8/8 anonim válasza:
9:55 válaszolónak nagyon köszönöm, nálam is ez volt a megoldás :-)
2015. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!